"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

koncert Karolina Tuz

 

Zapraszamy na koncert z cyklu "Piętro wyżej"

28.05.2023r o godz. 19.00, sala 111, I p.

Cena biletu:

Młodzież szkolna - 15 zł

Przedsprzedaż - 20 zł

W dniu koncertu - 30 zł

Bilety do nabycia w sekretariacie Szprotawskiego Domu Kultury.

Rezerwacja telefoniczna:

68 376 24 01

500 202 518

Wokalistka, ale także multiinstrumentalistka, samodzielnie pisząca, nagrywająca i produkująca własną muzykę. Utwory komponuje, przykładając ogromną wagę do tekstu. Jej muzyczne wykształcenie oraz duże doświadczenie sceniczne pozwalają na swobodne poruszanie się w bardzo szerokim spektrum stylistyk: od delikatnych brzmień, poprzez etnofolk po wręcz rockową energię. Śpiew uzupełniają muzyczne dialogi między instrumentalistami, którzy rozumieją się… bez słów! To muzyka, którą trudno opisać słowami. Być może najwłaściwszym określeniem będzie dla niej „progresywny pop”.

Głos o bardzo dużej skali i możliwościach unosi się wysoko nad rozbudowanymi przestrzeniami instrumentalnymi, pełnymi zaskakujących zwrotów harmonicznych i dynamicznych. Karolina śmiało podąża muzyczną ścieżka, którą wcześniej kroczyli Freddie Mercury, Kate Bush czy Tori Amos, przekraczając granice gatunków i konwencji, a przy tym - nieźle się bawiąc.

Podczas koncertu w Szprotawskim Domu Kultury Karolinie towarzyszyć będą:

Tomek Karmiński - gitary

Mateusz Pęciak - akordeon, syntezator

Włodzimierz Tuz - flet, drumla

Janusz Lewandowski - kontrabas

Michał Tuz - instr. perkusyjne