"Jedyne co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe." Martyna Wojciechowska

SzDK

Szprotawski Dom KulturyGaleria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wejdź do Galerii

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są przez Tomasza Lipkę a prace dzieci można obejrzeć na blogu sekcji plastycznej. Zapraszamy.

Czytaj więcej

nasz profil na Instagramie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie

Instagram

YouTube

Nasz kanał na YouTube

Odwiedź nas

70 lat szdk

 

70 szdk

Na styku kultur

Banner

Repertuar

Harmonogram_maj.jpg

Z ostatniej chwili

 

 czwartkowa herbatka żegleń

drzewo

RODO

BIP


 

 

Licznik odwiedzin

Odwiedza nas 398 gości oraz 0 użytkowników.

deklaracja dostępnosci

drzewo

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat na warsztaty "Z pamiętnika moich dziadków- drzewo genealogiczne", które są częścią konkursu, w którym można wygrać 3 - dniową wycieczkę do Warszawy. Zarówno konkurs jak i warsztaty organizowane są w ramach projektu "Kulturalne Pendolino- reaktywacja".

Sam konkurs polega na wykonaniu drzewa genealogicznego swojej rodziny. Do zobaczenia w najbliższy wtorek

Projekt dofinansowany został ze środków Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura Dostępna 2024".

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie Szkoła Podstawowa w Wiechlicach Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. J. Brzechwy w Szprotawie Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym